Ersem’de İnsan Kaynağı

Erdemir Çelik Servis Merkezi olarak, Türkiye’de, bölgemizde ve dünya demir-çelik sektöründe konumumuzu, geleceğe güçlü bir biçimde taşıyacak en önemli varlığımız nitelikli iş gücümüzdür. Kurumsal hedeflerimizi, nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ile gerçekleştirebileceğimize ve sürdürebileceğimize inanıyoruz.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapar, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçakgönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz.

Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne sahip olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uygularız. Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak; çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapar, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

2022 yıl sonu itibarıyla 311 kişiye istihdam olanağı sunan Ersem, OYAK’ın Maden Metalürji şirketlerinde yürütülen İnsan Kaynakları stratejisinin bir parçası olarak; bilgi üreten, çözüm odaklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın nitelikli insan gücünü artırmaya ve elde tutmaya yönelik uygulamalar hayata geçiriyor.

© 2023 Erdemir Çelik Servis Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
Etik Mail etik@erdemiretik.com Etik Telefon 0 850 211 3000